UWAGA

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19, wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia i ograniczenia w udzielaniu świadczeń w naszych podmiotach leczniczych. Informacje szczegółowe są dostępne pod numerem telefonu:

• Gdańsk, ul. Fromborska 24, tel. 58 511 35 09, e-mail: centrumjp2@caritas.gda.pl
  • Gdynia, ul. Jęczmienna 8, tel. 58 667 81 83, e-mail: centrumpio@caritas.gda.pl
  • Trąbki Wielkie, ul. Pasteura 1, tel. 58 305 45 22, e-mail: orewtrabki@caritas.gda.pl
  • Poradnia Leczenia Bólu w Sopocie, ul. Niepodległości 632, tel. 58 340 27 98, e-mail: plbsopot@caritas.gda.pl

W celu niesienia pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym Caritas Archidiecezji Gdańskiej 1 lipca 2000 roku utworzyła Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – obecnie: Podmiot Leczniczy.

Podmiot Leczniczy Caritas realizuje kontrakty podpisane z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie:

• całodobowej opieki długoterminowej
  • rehabilitacji ambulatoryjnej
  • stacjonarnej rehabilitacji ogólnoustrojowej
  • opieki paliatywno – hospicyjnej
  • poradni leczenia bólu
  • poradni pielęgniarki POZ

Pod koniec 2013 roku Podmiot Leczniczy Caritas Archidiecezji Gdańskiej uzyskał Certyfikat ISO.

Dokumenty do pobrania:

Obowiązek informacyjny podmioty lecznicze

Klauzula informacyjna ODWIEDZINY

Kadra medyczna Podmiotu Leczniczego Caritas to zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie.Zatrudniamy lekarzy o różnych specjalizacjach:

• rehabilitacja lecznicza,
  • reumatologia,
  • medycyna paliatywna,
  • geriatria,
  • choroby wewnętrzne,

• pielęgniarki,
  • fizjoterapeutów,
  • psychologów.

Caritas Archidiecezji Gdańskiej w trosce o dobro człowieka potrzebującego prowadzi od dnia 15 września 2011r. wypożyczalnię sprzętów medycznych:

• łóżka szpitalne sterowane pilotem,
  • koncentratory tlenu,
  • ssaki medyczne i inne urządzenia.

Osoby zainteresowane wypożyczeniem sprzętu mogą kontaktować się bezpośrednio z  Wypożyczalną w Gdańsku przy ul. Fromborskiej 24 lub telefonicznie pod nr tel.: 58/ 511 35 00 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 16.00. Wydawanie sprzętu odbywa się w piątki od godz. 8.00 do 12.00.

Dodatkowe informacje:

Podmiot Leczniczy