Zatrudnimy Opiekuna Medycznego w Centrum Pomocowym Caritas im.Jana Pawła II w Gdańsku

CENTRUM POMOCOWE CARITAS im. Jana Pawła II w Gdańsku

Ogłasza nabór na stanowisko: OPIEKUN MEDYCZNY W ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO – LECZNICZYM

•  WYMAGANIA:
    • wykształcenie średnie kierunkowe (dyplom opiekuna medycznego),
    • umiejętność pracy w zespole,
    • punktualność, rzetelność, odpowiedzialność,
    • wysoka kultura osobista,
    • życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do osób starszych,
    • podstawowe umiejętności obsługi komputera.

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych,
    • karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków,
    • zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym,
    • współpraca z innymi osobami w zespole ( pielęgniarki, fizjoterapeuci, opiekunowie).

• OFERUJEMY:
    • umowę o pracę,
    • zmianowy system pracy (dyżury 12 godzinne).

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Kontakt:

Dokumenty prosimy składać osobiście lub przesłać na adres e-mail: centrumjp2@caritas.gda.pl

Telefon do kontaktu: +48 58 511 35 04

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji oraz dla  potrzeb        przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Caritas Archidiecezję Gdańską z siedzibą w Sopocie, zgodnie z ustawą z z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)   (Dz.U.UE.L.2016.119.1)

By |2024-01-10T15:26:16+01:00środa, 10 stycznia 2024|Ogłoszenia|