Serdecznie zapraszamy uczestników projektu „Boiskow@ sieć ludzi zaangażowanych” i wszystkich chętnych, wraz z rodzinami i opiekunami na rodzinny wypoczynek połączony z integracją oraz aktywnością fizyczną.

W planie są: kajaki z instruktorem kajakarstwa, trening piłkarski, majsterkowanie, integracja, spotkanie z wolontariuszami z zagranicy oraz posiłek.

Mamy nadzieję, że w czasie pandemii oraz przez ograniczenia wprowadzane na świecie, takie spotkania są dobrą alternatywą dla wielu rodzin. Ze swej strony zapewniamy maksymalne środki ostrożności.

Spotkania odbywać się będą w terminie 18-21 sierpnia br. w godzinach 9-15 w Ośrodku wypoczynkowym Caritas w Warzenku. Rodzina może zgłosić się na jeden bądź kilka dni.

 

ZGŁOSZENIA

Chęć udziału grupy lub rodziny proszę kierować na adres e-mail: dknaak@caritas.gda.pl najpóźniej na dzień przed planowanym przyjazdem.

Każdy z uczestników na miejsce wypoczynku musi dostarczyć wypełnioną Ankietę Wstępnej Kwalifikacji wraz z oświadczeniami znajdującą się w załączniku: Ankieta Wstępnej Kwalifikacji + oświadczenia.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail dknaak@caritas.gda.pl lub numerem telefonu 795-419-671.

Podczas spotkania należy posiadać przy sobie środki ochrony osobistej takie jak maseczka zasłaniająca usta i nos.

Do zobaczenia w Warzenku!