Specjalista do działu medialnego

Caritas Archidiecezji Gdańskiej poszukuje do zespołu specjalisty do działu medialnego.

Twój zakres obowiązków:

– realizacja projektów i prowadzonych akcji społecznych,

– praca z programami graficznymi,

– obsługa social media (w szczególności FB, Instagram) i strony internetowej.

Jeśli:

-masz doświadczenie w pracy z programami graficznymi oraz z social mediami i potrafisz się nimi biegle posługiwać,

-jesteś osobą dyspozycyjną i kreatywną oraz posiadasz zmysł artystyczny,

-jesteś otwarty na nowe wyzwania,

-masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-masz umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

– umiesz obsługiwać strony internetowe

To szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

– realizację zadań w wymiarze min 30 h tygodniowo (forma zatrudnienia: do ustalenia),

– praca biurowa w Sopocie min. 4 dni w tygodniu,

– stabilność zatrudnienia,

-pracę w zespole,

-udział w realizacji działań innowacyjnych oraz strategicznych a także w realizacji projektów i prowadzonych akcji społecznych.

Zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną na adres: gdansk@caritas.gda.pl

Kontakt telefoniczny:  +48 58 555 78 78

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W treści e-mail lub w CV prosimy załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych udostępnionych w złożonym CV  na potrzeby rekrutacji na stanowisko Specjalisty do działu medialnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Możesz dodatkowo wpisać:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 778, zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

By |2023-10-13T14:01:34+02:00piątek, 13 października 2023|Ogłoszenia|