W dniu 16.06.2011 nasza ekipa najlepszych sportowców brała udział w IV Kociewskich Igrzyskach  Sportowych Osób Niepełnosprawnych Pelplin – Pomorze 2011, zorganizowanych przez Caritas Diecezji Pelplińskiej. Uczestnicy olimpiady mieli okazję sprawdzić swoje siły w dziewięciu konkurencjach. Zmagania zawodników były bardzo emocjonujące i odbywały się w przyjaznej atmosferze. Dawały uczestnikom wiele satysfakcji i radości. Każdy zawodnik dawał z siebie wszystko, aby zapewnić wygraną swojej drużynie, chociaż wynik przecież nie był najważniejszy. Jak wszyscy wiemy od wyniku ważniejsze jest wspólne spotkanie i zmaganie się z własnymi słabościami. Po tych bardzo wyczerpujących konkurencjach organizatorzy postarali się, aby zasoby energetyczne uczestników zregenerować bardzo smacznym i urozmaiconym posiłkiem, co też miało duży wpływ na poprawę nastrojów wszystkich zmęczonych sportowców. Podsumowaniem igrzysk był mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną Caritas, a reprezentacją Gwiazd Telewizji i Sportu, z którymi każdy chętnie się fotografował i zbierał autografy. Mecz wzbudził wiele zainteresowania publiczności zgromadzonej na trybunach, która gorąco dopingowała obie drużyny. Gra była bardzo emocjonująca, a poziom gry obu zespołów wyrównany i na wysokim poziomie.

Dziękujemy i gratulujemy organizatorom stworzenia tak wspaniałej i wartościowej imprezy. Mamy też nadzieję, że za rok odbędzie się kolejna edycja Olimpiady.