Zbiórka2020-04-02T14:23:26+02:00

950zł

Potrzeba jeszcze:

14050zł

Otworzyliśmy zbiórkę na zakup środków ochrony osobistej oraz szybkich testów do badania w kierunku Covid-19 na potrzeby Domu Hospicyjnego im. św. Józefa w Sopocie oraz dla Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych w Gdańsku i w Gdyni. W związku z rozprzestrzenianiem się choroby Covid-19 obecnie dużym wyzwaniem jest zabezpieczenie personelu medycznego (lekarze, pielęgniarki, opiekunowie) pracującego z osobami chorymi.

Koronawirus zmusza do wprowadzenia dodatkowych środków ochronnych dla personelu. Musimy dokonać zakupu dodatkowych środków ochronnych na kwotę 15000 zł, w szczególności na:

– szybkie testy antygenowe

– ubrania operacyjne dwuczęściowe w rozmiarach M i L

– ochraniaczy na obuwie jednorazowe

– kombinezony ochronne kategorii III

– rękawiczki nitrylowe w rozmiarze M i L

W bardzo trudnej sytuacji jest personel medyczny Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Gdyni, gdzie najbardziej potrzebuje środków ochrony osobistej. Pod całodobową opieką znajduje się ponad 40 osób ciężko chorych.

Dzienne zużycie środków ochrony osobistej dla personelu jednej placówki medycznej to kilka tysięcy złotych dla zapewnienia bezpieczeństwa przed koronawirusem dla pacjentów i  personelu medycznego.

Nasz personel i pacjenci potrzebują WASZEJ pomocy – pomocy darczyńców i osób dobrej woli.

Pomóż NAM pomagać i proszę WPŁAĆ środki na zakup środków ochrony osobistej.

Wpłać