Caritas Archidiecezji Gdańskiej  jako organizacja realizująca działalność charytatywną i humanitarną poszukuje w otwartym naborze specjalisty do działu medialnego.

Jeśli:

– masz doświadczenie w pracy z programami graficznymi oraz z social mediami i potrafisz się nimi biegle posługiwać,

– jesteś osobą dyspozycyjną i kreatywną oraz posiadasz zmysł artystyczny,

– jesteś otwarty na nowe wyzwania,

– masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– masz umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

To szukamy właśnie Ciebie.

Co oferujemy:

– realizację zadań w wymiarze ok 30 h tygodniowo (forma zatrudnienia: do ustalenia),

– praca biurowa w Sopocie min. 4 dni w tygodniu,

– stabilność zatrudnienia,

– pracę w zgranym zespole,

– udział w realizacji działań innowacyjnych oraz strategicznych a także w realizacji projektów i prowadzonych akcji społecznych.

Zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną na adres: gdansk@caritas.gda.pl

Więcej informacji otrzymasz pod nr tel. 604 493 893, e-mail: gdansk@caritas.gda.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W treści CV lub maila prosimy o wpisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 778, zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.)”