W związku z realizacją projektu „Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Caritas Archidiecezji Gdańskiej poszukuje osób na stanowisko:

 

PSYCHIATRA

 

Zadania:

– pomoc psychiatryczna świadczona osobom pokrzywdzonym kierowanym przez Ośrodek,

– dbałość o poprawne wypełnianie dokumentów związanych z udzieloną pomocą.

 

Wymagania:

– wykształcenie wyższe  na kierunku psychologia,

– spełnienie wymagania zgodnie z Zarządzeniem Nr 57/2007/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 19 września 2007 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień Rozdział 1 par. 2 ust. 1 pkt. 27.,

– min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w udzielaniu porad psychologicznych lub prowadzeniu terapii;

– doświadczenie w pracy z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem,

Wnioskodawca przewiduje na etapie składania oferty ilość godzin świadczonej pomocy psychiatrycznej na poziomie 30 godzin. W sumie 30 godzin podczas realizacji zadania w 2021 r. Rozliczenie wynagrodzenia nastąpi na podstawie rachunku/ faktury. Pomoc psychiatryczna będą udzielana w Ośrodku, Lokalnych Punktach Pomocy, jak również w miejscu świadczenia pracy lekarza specjalisty.

 

Miejsce pracy:

Pomoc psychiatryczna będzie udzielana w Ośrodku Okręgowym w Gdańsku, Lokalnych Punktach Pomocy (Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański), jak również w miejscu świadczenia pracy lekarza specjalisty. Wymiar czasu pracy Psychiatry przy realizacji zadania w 2019 r. szacuje się na ok. 30 godz. Formą zaangażowania Psychiatry do realizacji zadania w ramach projektu będzie umowa cywilno- prawna.

 

Oferujemy:

– elastyczny grafik pracy,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– pracę w ciekawym projekcie,

– długotrwałą współpracę.

 

 Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: mdudek@caritas.gda.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”