Centrum Pomocowe Caritas im. Ojca Pio to więcej niż miejsce pracy.
Tworzą je ludzie o wielkich sercach, pełni pasji, zaangażowania, których praca dopełnia naszą misję – rzetelną opiekę nad naszymi pacjentami. Zapraszamy do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekarz neurolog w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym

Miejsce pracy: Centrum Pomocowe CARITAS im. Ojca Pio w Gdyni, ul. Jęczmienna 8

Zadania na stanowisku to przede wszystkim:

• Praca na oddziale opiekuńczo – leczniczym
  • planowanie indywidualnej opieki nad pacjentem, w zależności od jednostki chorobowej i stanu pacjenta,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z zespołem terapeutycznym w przebiegu realizacji opieki i rehabilitacji nad pacjentem przewlekle chorym i niepełnosprawnym
  • organizowanie pracy na własnym stanowisku pracy
  • realizacja zadań zgodnie z standardami placówki
  • stała współpraca z Pielęgniarką Oddziałową i Dyrektorem Centrum.

Wymagania:

• aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja w dziedzinie neurologii
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania, dokładność i terminowość, samodzielność, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta:

• elastyczna forma zatrudnienia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazna atmosfera
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

Zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną na adres: gdansk@caritas.gda.pl

Numer kontaktowy: 694 485 569

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych udostępnionych w złożonym CV i liście motywacyjnym na potrzeby rekrutacji na stanowisko Lekarz ZOL zgodnie z ogłoszeniem z dnia 22.03.2022 zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).