Caritas Archidiecezji Gdańskiej zatrudni osobę na stanowisko fizjoterapeuty w Dziennym Domu Seniora „Gdański Wigor” przy ul. Dolnej 4 w Gdańsku. Umowa zlecenie, 10 godzin tygodniowo.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe – studia licencjackie na kierunku fizjoterapia – potwierdzone dyplomem;

– umiejętność pracy z osobami starszymi,

– prawo do wykonywania zawodu.

 

Do głównych zadań należeć będzie:

– prowadzenie fizjoterapii zgodnie ze wskazaniami indywidualnym m.in. kinezyterapia (ćwiczenia ogólnousprawniające, izometryczne, oddechowe, terapia ręki) i masaż (klasyczny, punktów spustowych, drenaż limfatyczny).

Osoby zainteresowane pracą i spełniające kryteria prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: ddsdolnemiasto@caritas.gda.pl wraz  z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych udostępnionych w złożonym CV na potrzeby rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty w Dziennym Domu Seniora w Gdańsku, zgodnie z ogłoszeniem z dnia 17.04.2023  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej.