Z radością informuję, że zbliża się czas naszych kolejnych spotkań rejonowych członków Parafialnych Zespołów Caritas, podczas których będziemy mieli okazję wspólnie podsumować działania zrealizowane w ciągu ostatnich miesięcy a także omówić plany na najbliższą przyszłość.

Spotkania odbywać się będą w następujących terminach:

• 31 stycznia /poniedziałek/ godz. 18.00 – kościół: MB Fatimskiej Gdańsk-Żabianka,
    dekanaty: Gdańsk Przymorze, Gdańsk Oliwa, Sopot, Kielno, Żukowo.

• 2 lutego /środa/ godz. 17. 00 – kościół: Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim,

dekanaty: Pruszcz Gdański, Trąbki Wielkie, Kolbudy, Żuławy Steblewskie.

• 3 lutego /czwartek/ godz. 18. 30 – kościół: Ap. Piotra i Pawła w Pucku, Centrum im. bpa Dominika

dekanaty: Puck, Morski, Żarnowiec.

• 4 lutego /piątek/ godz. 18. 00 – kościół: Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni,

dekanaty: Gdynia Śródmieście, Gdynia Orłowo, Gdynia Chylonia, Gdynia Oksywie.

• 7 lutego /poniedziałek/ godz. 18.00 – kościół dolny: św. Urszuli Ledóchowskiej Gdańsk Chełm,
    dekanaty: Gdańsk Śródmieście, Gdańsk Dolne Miasto, Gdańsk Siedlce, Gdańsk Łostowice, Gdańsk Wrzeszcz.

• 8 lutego /wtorek/ godz. 18.30 – kościół Świętej Trójcy w Wejherowie /Kolegiata /,

dekanaty: Reda, Wejherowo, Luzino.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków PZC do udziału w spotkaniach. Osoby, które z różnych względów nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu swojego dekanatu, zapraszamy w innym dogodnym terminie (z podanych powyżej).

Ks. Piotr i Alicja Szostek