W trosce o formację duchową wychowanków i pracowników OREW Trąbki Wielkie, wraz z parafianami wzięliśmy udział we Mszy św. z okazji XIX Międzynarodowego Dnia Chorego. Podopieczni i ich opiekunowie przyjęli Sakrament Namaszczenia Chorych, który, jak powiedział w homilii Ksiądz Proboszcz, staje się umocnieniem dla człowieka.

Po Mszy św. udaliśmy się do Ośrodka, aby wspólnie przeżywać ten dzień. W miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku, odbyło się spotkanie z rodzicami. Przedmiotem spotkania m.in. było omówienie bieżących spraw dotyczących Ośrodka oraz konsultacje z wychowawcami i terapeutami.

„Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna”

Czesław Miłosz