Wielkie świętowanie odbyło się ostatnio w Domu Pomocy Społecznej w Gdańsku – Oliwie. Nasi bliscy sąsiedzi obchodzili 35 – lecie działalności domu, z tej okazji zostaliśmy zaproszeni na zabawę jubileuszową, która odbyła się 25 października 2013 r.

Tuż po obiedzie wsiedliśmy do samochodu i ruszyliśmy pospiesznie na ul. Polanki, gdzie zostaliśmy ciepło przywitani przez pracowników tamtejszego domu. Po zajęciu miejsc Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Gdańsku – Oliwie oficjalnie przywitała wszystkich przybyłych gości. Na tak ważną uroczystość przybyli goście nie tylko z Gdańska, ale również z Pelplina oraz Stegny. Każda placówka wręczyła na ręce Pani Dyrektor upominki i najserdeczniejsze życzenia dalszej równie owocnej działalności.

Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę. Do tańca przygrywał nam zespół, który zachęcał do wspólnej zabawy. W przerwach podawane zostały posiłki i kawa oraz odbywały się ciekawe i wesołe konkursy, w których udział brały wszystkie zaproszone placówki. Zabawę jubileuszową uważamy za bardzo udaną, nie możemy doczekać się kolejnych  tak radosnych spotkań.