Moje wrażenia z pobytu w Warzenku

Wykłady bardzo mnie zaciekawiły. Największe wrażenie zrobiły na mnie prace w grupach, gdzie każdy musiał dodać coś od siebie. Najlepsza była dyskoteko – zabawa, na której ksiądz Caritas super się bawił i nikt nie siedział. Zobaczyłam i nauczyłam się, że dzieci z podstawówki mogą zaprzyjaźnić się z licealistami.

P.S. Chce być wolontariuszem

Wiktoria Walczak kl. VI b

Chcę być dalej w SKC. Jestem w nim już drugi rok i z czasem podoba mi się jeszcze bardziej.

Wolontariusz SP nr 16

Mnie bardzo podobał się wyjazd do Warzenka. Było wesoło, śmiesznie oraz ciekawie. Z tego wszystkiego najbardziej podobały mi się warsztaty, na których uczyliśmy się wrażliwości do drugiego człowieka i otrzymaliśmy wiadomości o Caritasie. Pyszne były wszystkie dania na stołówce. Oby jeszcze było więcej takich wyjazdów.

Wolontariusz SP 16

W Warzenku bardzo mi się podobało, posiłki były dobre, a wykłady interesujące. Bardzo chciałbym być wolontariuszem i chciałbym pomagać innym.

Marcin Tuchołka kl. V a

Chce należeć nadal do SKC, bo chcę pomagać innym.

Darek M., kl.VI

Bardzo mi się podobało na wyjeździe. Mogliśmy poznać się z innymi dziećmi z innych szkół a także podobały mi się wykłady z księdzem. Chciałabym zostać wolontariuszką, ponieważ było fajnie i dużo mówiliśmy o wolontariacie.

Wolontariuszka SP 16

Chciałabym być wolontariuszem, ponieważ podobały mi się zajęcia z księdzem i prace grupowe. Lubię pomagać ludziom.

Daria Strzelec kl.VI b

Gorąco dziękujemy za kolejne wspaniałe warsztaty prowadzone przez księdza Sagana. Z uznaniem patrzyliśmy na reakcje młodych ludzi, którzy wprost uwielbiają księdza Krzysztofa za jego pasję i oddanie sprawie, której się poświęca. Oprócz wiary, którą nas wszystkich zaraża przekazuje nam radość spędzania czasu ze sobą oraz ogromnej chęci

i potrzeby dzielenia się a przede wszystkim pomocy drugiemu człowiekowi.

wychowawcy SP 16

uczestniczący w warsztatach