W Środę 16 kwietnia gościliśmy w naszym Domu Hospicyjnym drużynę skautów ze szkoły podstawowej Lokomotywa w Sopocie. Gości w progi naszego domu wprowadziła Pani Danuta – pielęgniarka oddziałowa, pokazując jednocześnie pięknie rozwijające się bratki, którymi dwa tygodnie wcześniej skauci ozdobili nasz teren i budynek. Dziś zaskoczyli nasz ponownie – obdarowali naszych podopiecznych piękną dwumetrową „palmą radości” oraz wykonanymi samodzielnie mniejszymi kolorowymi palmami z dołączonymi życzeniami na kartkach – to dzieło drużyny chłopięcej.

Dziękujemy za tak miłe i oryginalne prezenty. Przyczyniły się one do pomnożenia radości wielkanocnej nas wszystkich. Życzymy wszystkim skautom radosnego Alleluja.