Dnia 31.03.2008r. w Centrum Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży im. bł. Piotra Jerzego Frassatiego, huczne przywitanie mistrzyni świata kick boxingu Kamili Bałandy wraz z trenerem Panem Bogdanem Bliźniak z Klubu Sportowego Champion Gdańsk.

Dzieci od samego rana przygotowywały się na to spotkanie. Stworzyły transparent powitalny i wykonały prezenty dla Pani Kamili. Około godziny 17:00 przyjechała mistrzyni, po prezentacji medalu i wywiadzie dla telewizji Gdańsk, zaczęła rozmawiać z dziećmi, o swoich przeżyciach z ringu. Opowiadała, jak wyglądają przygotowania oraz całe mistrzostwa od kuchni.

Cała impreza, która zakończyła się wspólnym jedzeniem tortu, odbyła się z udziałem gości : dyrektora Caritas Archidiecezji Gdańskiej ks. Ireneusza Bradtke, Starosty ziemi Gdańskiej, oraz TVP3 Gdańsk.

Cały dzień był ukoronowaniem współpracy Centrum z Panem Bogdanem Bliźniak instruktorem KICKBOXING, MUAY-THAI, JU-JITSU, JUDO, który regularnie trenuje grupę młodzieży z projektu Sparta, prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej.