Święty Józefie Patronie Naszego Domu Hospicyjnego módl się i wstawiaj się za nami.

Przez orędownictwo naszego Patrona dziękowaliśmy Bogu za dar Miłości Miłosiernej, która uzdolniła człowieka do utworzenia i prowadzenia tego szczególnego miejsca – Domu Hospicyjnego. O godzinie 15.00 sprawowana była Uroczysta Msza Święta koncelebrowana w intencji Podopiecznych, Personelu i Wolontariuszy Domu. Również polecani byli Bożej opiece wszyscy Inicjatorzy, Twórcy i Darczyńcy oraz osoby wspierające dzisiaj to miejsce.

Mszy świętej przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Janusz Steć – Dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej a koncelebrowali Ks. Piotr Brzozowski, Ks. Tomasz Kosewski, Ks. Adam Czuj.

Była to liturgia niecodzienna, gdyż z powodu sytuacji pandemii w naszym kraju odbyła się ona tylko w gronie Podopiecznych i Personelu Domu. Duchowo łączyło się z nami szerokie grono Wolontariuszy, Przyjaciół oraz Rodziny naszych Podopiecznych.

Dziękujemy Personelowi oraz Nowicjuszom Ojców Jezuitów z Gdyni za przygotowanie liturgii. A naszym Wolontariuszom za cudowną niespodziankę – przygotowanie i dostarczenie ciast świątecznych dla naszych Podopiecznych co było powodem radości i uśmiechu w ten szczególny dzień.

Dziękujemy !!!

Niech Święty Józef chroni i strzeże Nas oraz wyprasza łaskę zdrowia, Miłości i Miłosierdzia.