Uroczy, drewniany dom, a w nim pies Zenek, trzy koty i urocza właścicielka. To miejsce w którym każdy przedmiot ma istotne znaczenie, bo jego obecność nie jest przypadkowa. Dom znajduje się w miejscowości Tokarskie Pnie, w sąsiedztwie lasów i łąk, które dostarczą każdemu niezapomnianych doznań.

Można śmiało powiedzieć, że Dom to pasja jego właścicieli- i to się czuje w każdym zakątku.

Już na dzień dobry przywitano Nas pysznie zrobioną herbatą i świeżo upieczoną drożdżówką. Czas upływał nam na rozmowach, pieczeniu pizzy, ale i kreatywnej pracy. Bo cóż może się zrodzić z pasji i pracy- niezwykły pomysł na „zarażanie” ludzi sztuką, niezależnie od lokalizacji. Na taki właśnie pomysł wpadła właścicielka Cudomixpol Monika Chrabąszcz, otwierając pracownię, w której można tworzyć gliniane cuda. Jak twierdzi to dzięki glinie udało jej się zrealizować największe marzenia, a mianowicie tworzyć i dzielić się tym z innymi! Jeśli chcesz się na chwile zatrzymać i przeżyć przygodę, to jest to idealne miejsce.

Wyjazd udało nam się zrealizować dzięki funduszom projektu „Kierunek: samodzielność” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Tekst/Fot. Marlena Niesiołowska-Pisarczyk