W pierwszym tygodniu października odbyły się trzy kolejne szkolenia wstępne dla nowych wolontariuszy SKC – tym razem były to gdańskie koła. W poniedziałek 3 października poprowadziliśmy warsztaty dla uczniów w SP nr 86 na Łostowicach, w środę do Centrum Wolontariatu na Jesionowej zawitali młodzi wolontariusze z Gimnazjum nr 26 we Wrzeszczu, a w piątek na zakończenie tygodnia odbyło się szkolenie w szkole TE VIZJA na Morenie dla członków nowo utworzonego SKC. Łącznie w ubiegłotygodniowych warsztatach wzięło udział 60 nowych wolontariuszy. Bardzo się cieszymy, że idąc za słowami Papieża Franciszka chcecie „zejść z kanapy” i razem z nami zostawiać „ślady dobra”. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!

Partnerem Szkoleń jest Fundacja PZU