W dzisiejszych czasach,  kobiecy świat został skrajnie wyidealizowany. Panie w 'pewnym wieku' stają się niewidzialne. To zupełnie tak, jakby przestały istnieć, a przecież są!

Są świadome siebie, są ważne same dla siebie, są niepowtarzalne, mają potencjał, pomysły na to jak zagospodarować swój czas i wciąż pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa!

Warto abyśmy uświadomili sobie, że piękno to nie metryka. Piękno to bogate wnętrze, życiowa mądrość, kolorowa osobowość, styl i klasa. Starszym paniom z pewnością tego nie brakuje!

Celem naszej akcji jest uświadomienie , że w domu Seniora Panie chcą jeszcze czerpać z życia najwięcej jak się da, a wiek nie jest żadną przeszkodą w aktywności. Bo piękno, które każda z nas nosi w sobie trzeba pokazać światu!

W naszym domu większość z mieszkanek, to kobiety nieobyte z kamerą, z aparatem fotograficznym. Niektórym po raz pierwszy w życiu przyjdzie być modelką i doświadczyć tych emocji. Dać szansę na doświadczenie tego, czego większość z nich nigdy nie przeżyła. Tak właśnie postanowiły zrobić te odważne i aktywne kobiety, które wciąż spełniają swoje marzenia!

Pamiętajmy- niezależnie od wieku, stanu zdrowia, trzeba otwierać się na nowe wyzwania.