W ostatnią sobotę ponad 180 osobowa ekipa dzieci i młodzieży ze świetlic żukowskich wraz z wychowawcami zasiliła szeregi kibiców siatkarek ATOMU TREFL SOPOT . Tuż przed 13.30 cztery autokary zajechały na parking przy Ergo Arenie i młodzi kibice – niektórzy nawet wymalowani w barwy klubowe – zasiedli na trybunach, żeby dopingować  naszą drużynę!  Oj, działo się! Naszym przeciwnikiem w tym meczu była ekipa Banku BPS Muszynianka Fakro. Pierwszy set przegraliśmy 22:25, ale w drugim odrobiliśmy straty wygrywając 25:23 i wyrównaliśmy stan meczu na 1:1. Niestety później nasze przeciwniczki okazały się lepsze i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla drużyny gości. Niezależnie od tego warto było przyjechać i zobaczyć całe wydarzenie na żywo.

Ogromną atrakcją całego meczu był bez wątpienia TREFLIK – czyli klubowa maskotka –
która zagrzewała wszystkich do gorącego dopingu.