W tym tygodniu do naszych podopiecznych dotarły pierwsze pakiety edukacyjno-rozrywkowe i paczki z żywnością. Były też niespodzianki na św. Marcina, oczywiście rogale!

Te paczki były pełne miłych akcentów: Basia otrzymała bowiem oprawioną przez nas opowieść, w której tworzenie szczególnie się zaangażowała. Jest w niej mnóstwo ilustracji jej autorstwa! Była to pomoc, dzięki której powstała ta niezwykła opowieść. Nasza świetlicowa! 🙂 Podziękowania dla Basi również za dobre serduszko – za włączenie się w akcję „Skarpet para – dobro wyzwala”. Wanessa i Julia zostały natomiast wyróżnione za swoje zaangażowanie podczas proponowanych przez nas bajkowych aktywności, a Julia dodatkowo otrzymała dyplom Młodego Patrioty za rozwiązywanie naszych niepodległościowych zadań. Najlepsze życzenia dla Nikodema, który w niedzielę będzie obchodził swoje urodziny. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentu od nas i najszczerszych życzeń spełnienia marzeń 🙂

Działania finansowane przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej i Gminę Miasta Gdańska. Działania współfinansowane ze środków Kulczyk Foundation w ramach programu Żółty Talerz.

Autor tekstu i zdjęć: Angelika Umińska

Świetlica Caritas im. bł. Alicji Kotowskiej

ul. Dobra 8,Gdańsk

https://www.caritas.gda.pl/placowki-cag/swietlica-dobra/?portfolioCats=109