Wczoraj (poniedziałek 11 lutego) obchodziliśmy XXVII Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 w Katedrze Oliwskiej została odprawiona Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Mszy przewodniczył Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź. W swojej homilii nawiązywał do hasła tegorocznego Dnia Chorego: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie.” Przedstawiciele personelu naszego Domu hospicyjnego, a także nasi niezastąpieni Wolontariusze uczestniczyli w tej mszy, będąc myślami z naszymi podopiecznymi. Potem o godzinie 15:00 w kaplicy naszego Domu  odbyła się Msza św. w intencji chorych i przyjaciół Domu Hospicyjnego św. Józefa w Sopocie z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych i błogosławieństwem.

Tekst/zdjęcia Magda M.