Od Świąt Bożego Narodzenia minął już ponad  miesiąc, ale  my nadal pamiętamy o osobach, stowarzyszeniach czy fundacjach,  które podczas ubiegłych świąt Bożego Narodzenia hojnie nas obdarowały. Do jednej z tych grup  należy stowarzyszenie „Schron”.

Prężnie działająca grupa  ludzi niosąca ogromne ilości dobroci i miłości przywiozła do naszego Domu wielkie wory prezentów. Przywieźli ze sobą również Świętego Mikołaja….  Każda matka i każde dziecko zostało hojnie obdarowane.

Paczki „pękały w szwach” , wypchane wszelkiego rodzaju owocami, słodyczami, żywnością, artykułami  higienicznymi- zarówno dla kobiet jak i dzieci, kosmetykami a także całym mnóstwem zabawek  dobranymi  odpowiednio do wieku każdego naszego milusińskiego.

Święty Mikołaj nie zapomniał również o Siostrach Zakonnych prowadzących Dom Samotnej Matki Caritas.

Radościom , uśmiechom i wzruszeniom nie było końca….