„Czerwony kapturek co wilka uratował”

Podopieczni świetlicy dziennego pobytu w Sopocie prowadzonej przez STOWARZYSZENIE SOPOCKI DOM zagościło w naszych progach z miłym i zabawnym widowiskiem. Młodzi aktorzy przedstawili bajkę pt.  „CZERWONY KAPTUREK” z bardzo zaskakującym zakończeniem. Dzieci w przygotowanych przez siebie i opiekunów strojach wystawili sztukę umilającą czas naszym podopiecznym. Emocje udzieliły się każdemu zarówno aktorom jak i widzom. Ci pierwsi na bis zaprezentowali dwa układy  taneczne przez siebie przygotowane, a drudzy wyrazili swój aplauz i zadowolenie entuzjastycznymi brawami . Dziękujemy za miłe i radosne spotkanie oraz za upominki jakimi obdarowani zostali wszyscy podopieczni, które swoim kolorytem nawiązywały do przeżytych Świąt Wielkanocnych.

Podopieczni realizować mogą swoje pomysły artystyczne pod opieką Pani Małgorzaty Czerwińskiej (kierownik świetlicy – „Mama Gosia”) oraz Pani Małgorzaty Wilczyńskiej (opiekunki – „Ciocia Gosia”) przy współpracy niezastąpionych Cioć i Wujków – jak swoich opiekunów nazywają dzieci  – a także wolontariuszy.

Życzenia radości, spokoju i najlepszych rzeczy, wszelkiego dobra oraz miłych chwil w życiu dla wszystkich wypowiedział z serca Michał (10lat) który jest młodym pisarzem, napisał kilka wierzy oraz scenariusz do kolejnego przedstawienia, które zostanie przygotowanie przez podopiecznych Sopockiego Domu.

Wdzięczni za mile spędzone popołudnie  DZIĘKUJEMY i zapraszamy na kolejną wizytę u nas.