Kochani za nami wspaniała sesja, nad którą pracowaliśmy od miesięcy.(Nie)zwykła – to ta, która każdego dnia odnajduje się na nowo, chce się rozumieć, pokochać samą siebie. Nasze Niezwyczajne Mieszkanki z Dom na Fromborskiej chciały dać głos wszystkim kobietom, by nie bały się wrócić do miejsc własnej duszy, w których kochają siebie, gdzie wzrastają, słuchają, otwierają się na nowe, realizują pragnienia, nawet jeśli inni uważają, że już nie wypada. 😘 Bo kiedy, jak nie teraz, tak warto być sobą! Cudowne, dojrzałe, subtelne, eleganckie, zmieniają się nadal dla samej siebie!
Ten dzień mógł być tak wyjątkowy, dzięki wielu osobom. Naszej wychodzącej poza schemat Pani Dyrektor Wiolecie Pacak- Rygielskiej.
Dziękujemy Nadia Muliarchyk ( foto❤),
Pani Marcie Wilczewskiej Aqua Derma -Salon Kosmetyki Profesjonalnej i Wizażu(makijaż❤️).

Całej Niezwykłej i Zgranej ekipie pracowników oraz wolontariuszy z Domu na Fromborskiej.

❤

Tą akcją chcieliśmy dodać odwagi, zainspirować inne Domy Pomocy Społecznej, uwrażliwiać innych, że warto być odważnym, by pokazywać swoje piękno. ❤Sama sesja zdjęciowa to nie koniec. Niebawem wydamy kalendarz, środki z jego dystrybucji przekażemy na Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie.❤
O możliwościach nabycia kalendarza będziemy Państwa informować. Planujemy również wystawę zdjęć w Naszym Domu oraz cykliczne wystawy w Trójmieście (zainteresowane osoby/ instytucje zapraszamy do współpracy 😉).
Materiał video – Trójmiasto.pl