Coraz bliżej święta Bożego Narodzenia i z tej okazji dzisiejszy dzień w hospicjum był pełen wrażeń. W hospicjum od samego rana gościliśmy różne osoby. Na początku przyjechała grupa Szkolnego Koła Caritas z V Liceum Ogólnokształcącego wraz z ich opiekunem, panem Jackiem. Uczniowie I, II i III klas licealnych przygotowali krótki program artystyczny dla naszych podopiecznych, podczas którego śpiewaliśmy wspólnie kolędy. Po występie przyszedł czas na życzenia i połamanie się opłatkiem.

Jedna grupa jeszcze nie zdążyła się z nami pożegnać, a już w progi naszego Domu Hospicyjnego zawitali mali sportowcy z panią Bożeną, panią Alicją oraz panią Agnieszką z Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących. Pływacy z klasy II przybyli, by udekorować nasze choinki przyniesionymi przez siebie ozdobami. Świąteczne drzewka można teraz podziwiać na obu piętrach naszego domu 🙂 Po skończonej pracy zaśpiewali nam piękną kolędę „Cicha noc” w aż czterech językach!

Ale to nie koniec niespodzianek i wrażeń, bo w międzyczasie zjawił się ksiądz Mateusz z przesyłką od Szkolnego Koła Caritas z XIX Liceum Ogólnokształcącego, w której znajdowały się kartki dla naszych podopiecznych, przygotowane przez uczniów.

Wszystkim bardzo dziękujemy za dzisiejszą obecność, niespodzianki, prezenty, radość i uśmiech. 🙂