Grudzień mija nam pod znakiem szkoleń, pracowaliśmy z doradcami zawodowymi i coachami. Poznaliśmy swoje predyspozycje zawodowe i określiliśmy to co najważniejsze, czyli plany na przyszłość. Uczestniczyliśmy w zajęciach z savoir-vivre. Dowiedzieliśmy się, nie tylko jak zachować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, ale także jak zrobić dobre wrażenie podczas spotkania w restauracji czy co to znaczy być kulturalnym na ulicy.   

Niewątpliwie był czas, dzięki któremu zobaczyliśmy, że wspólna praca daje dobre efekty. Zasadę tą sprawdziliśmy między innymi w kuchni z przepysznym wynikiem i zaskoczeniem dla wielu z nas. Pierwsza połowa grudnia nie była, jednak prosta. Pogoda nie rozpieszczała i wielu z nas – oraz naszych bliskich – było chorych. Ciężko nam było być w grupie bez niektórych kolegów i koleżanek z projektu. Ale tak, jak w prawdziwej rodzinie, przychodzą chwile trudne, zdarzają się kłótnie i konflikty;).

Dzisiaj była u nas telewizja Polsat – były wywiady, a jutro nasza wspólna pierwsza Wigilia, którą od początku sami przygotowaliśmy 😉