Wymagania:

– wykształcenie średnie kierunek terapia zajęciowa

– lub wyższe, kierunkowe ( pedagogika, oligofrenopedagogika ) bądź w trakcie studiów

– mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

–  umiejętności organizatorskie

–  kreatywność

 Obowiązki:

– samodzielne przygotowywanie i prowadzenie zajęć w pracowni stolarskiej z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi, ze znacznym i umiarkowanym st. niepełnosprawności

– prowadzenie zajęć zgodnych z profilem pracowni (prosta obróbka drewna, sklejki)

– prowadzenie dokumentacji wymaganej w placówce – dotyczącej rehabilitacji uczestników

– utrzymywanie kontaktu i współpraca z rodzinami oraz opiekunami uczestników  WTZ

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo

 Kontakt:

Kontakt:

Dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny i CV) proszę przesyłać na adres:  lapino@caritas.pl

Wraz  z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami