Caritas Archidiecezji Gdańskiej zatrudni INSTRUKTORA  TERAPII  ZAJĘCIOWEJ do pracy w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Centrum Pomocowym Caritas         im. św. Ojca Pio w Gdyni.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe ( oligofrenopedagogika, terapia zajęciowa ),

– doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,

–  predyspozycje do prowadzenia pracowni dekoratorsko-gospodarczej,

– umiejętności organizatorskie,

–  zainteresowania kulinarne,

– kreatywność,

– dobra organizacja pracy,

Obowiązki:

– samodzielne przygotowywanie i prowadzenie zajęć rozwojowo – wspomagających  z        osobami dorosłymi, ze znacznym i umiarkowanym stopniem  niepełnosprawności (realizowanie indywidualnych programów rehabilitacji),

– prowadzenie dokumentacji wymaganej w placówce – dotyczącej rehabilitacji uczestników,

– codzienne przygotowywanie posiłków /śniadania/,

– dokonywanie zakupów spożywczych i chemicznych,

– dbanie o czystość i porządek w kuchni oraz jadalni,

– utrzymywanie kontaktu i współpraca z rodzinami i opiekunami uczestników  WTZ.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo. Możliwość podjęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem.

 Kontakt:

Kontakt:

Dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny i CV) proszę przesyłać na adres:

msobczyk@caritas.pl

Kontakt telefoniczny:

694 485 567

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami