Wczoraj odbyło się zakończenie pierwszej edycji projektu ”Druga Szansa Gdańska”. Uczestnicy spotkali się, aby po raz ostatni, jako grupa pogratulować sobie sukcesów jakie osiągnęli. Ostatnie siedem miesięcy to czas gdzie wspólnie podejmowali wyzwania, jakie stawiał im projekt. W tym okresie wiele zmieniło się w ich życiu. Zmiany nie zawsze są zauważalne dla oka, jednak są bardzo istotne, ponieważ dotyczą struktur wewnętrznych, na których budujemy całe swoje życie, we wszystkich jego aspektach.

Spotkanie odbyło się w placówce przy ul. Jesionowej  gdzie Uczestnicy przeżywali bardzo ważne dla siebie chwile.  Wzruszającym momentem był film, stanowiący swoistą kronikę wspólnie spędzonych chwil.  Dzięki temu wszyscy mogli  wrócić pamięcią do tego ważnego czasu, przypomnieć sobie chwile radosne, świąteczne ale i te, które stanowiły nie lada wyzwanie. 

Cały zespół projektu  życzył powodzenia, każdemu z osobna. Uczestnicy obiecali, że będą wykorzystywać wszystko to, czego się nauczyli. My nadal trzymamy kciuki za Uczestników projektu i czekamy na radosne informacje o nadchodzących zmianach w ich życiu.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego