W poniedziałek odbyło się ostatnie spotkanie w ramach Klubu Wsparcia dla uczestników pierwszej edycji programu PARTNER III 2010. W Centrum Wolontariatu Caritas przy ul. Jesionowej zebrała się liczna grupa reprezentantów wszystkich Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas.  Podczas zajęć prowadzonych przez panią Martę Szulc uczestnicy mieli przede wszystkim okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń zdobytych podczas udziału w programie. Nie wszyscy zdołali dotrzeć na spotkanie – niektórych zatrzymała choroba (życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia)… a innych praca! Z radością informujemy, że dwoje spośród osób, które wzięły udział w pierwszej edycji programu są aktualnie na stażu! Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki! Pozostałym uczestnikom też życzymy powodzenia w dalszej aktywizacji zawodowej. Mamy nadzieję, że pomogą im w tym zdobyte podczas treningu zawodowego doświadczenia.