Z radością informujemy, że kolejna grupa uczestników WTZ w Łapinie rozpoczęła swój udział w programie Partner III. Od ubiegłego wtorku sześć osób uczestniczyło w szkoleniu prowadzonym przez panią psycholog – Magdę Kotarską oraz doradcę zawodowego –  Barbarę Ziębę.  Tym razem była to zdecydowanie męska grupa. Zakończone w poniedziałek pięciodniowe warsztaty to dopiero początek ich drogi. Teraz przyjdzie czas na indywidualną pracę z trenerem – panią Marleną Zenowicz. Razem będą poszukiwać odpowiedniego miejsca na odbycie treningu zawodowego. Część z uczestników– dzięki wysiłkom trenera pracy – ma już zapewnione miejsca praktyk. Wszystkie osoby biorące udział w programie nadal będą mogły również korzystać z indywidualnego wsparcia psychologa i doradcy zawodowego.

Część osób biorących udział w szkoleniu niechętnie pozowała do zdjęć. Szanując ich prywatność i wolę załączamy poniżej tylko jedną fotografię. 

Program „PARTNER III – wsparcie zadań i projektów realizowanych na rzecz osób niepełnosprawnych przez organizacje pozarządowe” jest współfinansowany ze środków PFRON.