Codziennie wielu ludzi potrzebuje pomocy przy najprostszych życiowych czynnościach. Samotność i podeszły wiek sprawiają, że często zwykłe wbicie gwoździa czy wymiana żarówki generują problem.

Masz doświadczenie w domowych naprawach? Dysponujesz doraźnie czasem, który możesz poświęcić?

Poniżej znajdują się warunki udzielania pomocy osobom potrzebującym, w ich domowym środowisku.

Jako wolontariusz możesz pomóc w drobnych naprawach, pracach wykończeniowych, hydraulice, elektryce, podłączeniu sprzętu, wniesieniu/ skręceniu mebli i wielu innych czynnościach!

Kontakt mailowy:
cwgdansk@caritas.gda.pl

WOLONTARIUSZ:

Jakie są wymagania?

• minimum 18 lat
  • pomoc udzielana jest nieodpłatnie i w ramach możliwości czasowych
  • wolontariusz w placówkach Caritas oraz domach podopiecznych, zobowiązany jest do noszenia maseczki ochronnej, zakrywającej usta i nos

Co zrobić, aby pomagać?

• Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń pod numer tel. 533-352-386 (w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku)
  • Przyjdź na umówione z koordynatorem spotkanie
  • Podpisz porozumienie
  • Pomagaj!

PODOPIECZNY:

Jaką pomoc można otrzymać?

• m.in. pomoc w domowych naprawach

Co zrobić aby otrzymać pomoc?

• Wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz opisz swoją sytuację lub zadzwoń pod numer tel. 533 352 386 (w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku)
  • Poczekaj na telefon od koordynatora. Jeśli uda się przydzielić wolontariusza, umówimy termin udzielenia pomocy!
  •

Poniżej znajdują się linki do formularzy zgłoszeniowych: Formularz – wolontariuszeFormularz  – osoby potrzebujące Kliknij w odpowiedni link