Zgodnie z zapowiedzią dnia 11 lutego 2011 nasza placówka zorganizowała w Zespole Szkół w Suchym Dębie wystawę plastyczną. Dodatkowo przez cały dzień w sali wystawowej odbywała się prelekcja oraz pokaz multimedialny dotyczący naszej działalności. Już dziś wiemy, że pomysł był bardzo trafiony, gdyż zarówno uczniowie, nauczyciele , jak i rodzice uświadomili sobie, że osoby chore i niepełnosprawne mieszkające często z nimi po sąsiedzku, bądź też przebywające w ich rodzinach mogą jak najbardziej aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym.

Kolejnym akcentem tego dnia i zarazem najważniejszym była sprawowana specjalnie dla nas Eucharystia, podczas której prosiliśmy Boga o siłę i wytrwałość w pokonywaniu trudów dnia codziennego dla wszystkich chorych i cierpiących. Dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem w naszym Domu.