Pod koniec lipca nasza grupa młodzieżowa zorganiziwała (oczywiscie z pomocą opiekunów) nockę – biwak w naszej placówce. Zaczelismy od spotkania o godz. 15.00, wyjazdu na zakupy i wspólnych przygotowań. Każdy z nas miał jakieś zajęcie. Jedni mieli za zadanie przygotować wszystko do i na grilla, inni główkowali nad przygotowaniem atrakcji.

Zaczelismy oczywiście od wspólnej kolacji. Nieoczekiwanie odwiedziło nas sporo osób, m.in nasze dawne wolontariuszki Magda i Marta, co nas niezmiernie ucieszyło. Po kolacji przyszedł czas na atrakcje. Zuza i Tomek przygotowali dla całej kadry konkurs w stylu „Jaka to muzyka”. Oczywiscie próg był wysoki, tak więc nie wszystkim udało się odgadnąć proponowane utwory. Po chwili śmiechu wszyscy zebralismy sie na nocne podchody po naszym pięknym Wzgórzu…

Oj było fajnie i trochę co niektórzy się bali :-))) wróciliśmy po niespełna dwóch godzinach. Później pożegnalismy wspaniałych gości, podziękowalismy za wspólną zabawę i udalismy sie na nocne seanse filmowe… no cóż zeszło się nam to oglądanie do 7 rano!!!

Było super :-))))