Dzisiejsze spotkanie pacjentów Domu Hospicyjnego przy kawie zapoczątkował koncert niezwykle utalentowanych osób.
Specjalnie dla nas wystąpili studenci jazzu z Akademii Muzycznej w Gdańsku, których przygotowała Pani Małgorzata Kuchtyk.
Artyści przygotowali różnorodny repertuar śpiewany zarówno w zespole jak i solowo przy akompaniamencie oraz ze specjalnie przygotowaną choreografią 🙂 Były ponadczasowe hity w języku polskim oraz angielskim.
Dawno występ w naszych hospicyjnych progach nie zgromadził tak dużej publiczności, jak dzisiaj. Była radość oraz łzy wzruszenia, a głośne oklaski po każdym utworze rozbrzmiewały echem po korytarzach.
Po tak udanym występie nasi goście zasiedli do wspólnego stołu z pacjentami i wolontariuszami Hospicjum.
To była dla nas wielka przyjemność gościć u siebie przyszłe gwiazdy muzyki rozrywkowej! 🙂
Dziękujemy i życzymy powodzenia na dalszej drodze!