Dziękujemy wam, że  urodziłyście wasze dzieci.

Jesteście cudownymi matkami, kobietami, które poświęcają swoje siły i czas na wychowywanie swoich pociech. Wasze serca są pełne miłości…

Zapowiadając Dzień Matki członkinie fundacji „Spotkajmy się pod Jerycho” oraz przedstawiciele parafii Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie przygotowali przyjęcie dla podopiecznych DSMC (24 maja).

Słowa wdzięczności skierowała do matek p. Iza. Przywiozła ona również dar do ogrodu –  drzewko rajskich jabłuszek, już z zaczątkiem wielu owoców. Następnie siostry, matki z dziećmi, ks. Proboszcz Andrzej oraz goście kosztowali torty bezowe p. Eli i inne słodkości. Agapa pod altanką przełamała nieznajomości. Kolejną niespodzianką było wykonywanie kwiatowych bukietów pod okiem Uli według swoich pragnień. Ostatnią atrakcją była sesja zdjęciowa wykonywana przez fotografkę Justynę – każda z matek otrzyma zdjęcie portretowe ze swoja pociechą.

Dziękujemy bardzo za zorganizowanie dla nas przyjęcia. Każdy mały gest dodaje nam wiary w siebie, siły do działania i czujemy się piękne wewnątrz. A każda z nas tego potrzebuje.

s.Teresa

Foto: Monika Bińkowska FotoPrimula, s. Teresa