Mieliśmy wiele okazji aby wyżyć się artystycznie. Spod naszych rąk wyszło wiele kreatywnych prac, wykonanych różnymi technikami. 🙂 Na zajęciach realizowaliśmy edukacyjny program Apteczki Pierwszej pomocy Emocjonalnej, a nawet stworzyliśmy wspólny przepis na przyjaźń.

PRZEPIS NA PRZYJAŹŃ:

 

SKŁADNIKI:

  • 1,5 kg szczerości
  • 2 czubate łyżki zaufania
  • 1 kg lojalności
  • 3 garści koleżeństwa
  • 4 szklanki wspólnych zainteresowań
  • 1 łyżka poczucia humoru

 

SPOSÓB WYKONANIA:

Szczerość mieszamy z poczuciem humoru i dodajemy zaufanie. Po wymieszaniu roztapiamy lojalność i dosypujemy 3 garści koleżeństwa. wszystkie składniki łączymy i chowamy na godzinę do lodówki. całość wypiekamy w wysokiej temperaturze przez 70 minut. Na koniec całość  dekorujemy wspólnymi zainteresowaniami połączonymi z poczuciem humoru. Gotowe! 🙂

 

Jak wam się podoba?

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy miłe laurki dla naszych sympatii i przyjaciół.

„– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?

– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.”

Życzymy Wszystkim dużo MIŁOŚCI – codziennie

Były także zajęcia kulinarne, gry i zabawy. Każdy ułożył swój własny obraz z puzzli – nie było łatwo bo to wymagające puzzle. Efekt jednak wart był wysiłku.

Czasami szaleliśmy także przy Xbox  I oczywiście z okazji Tłustego Czwartku jedliśmy pączki. Dużo tańca, zabawy i wiedzy umiliło nam czas!

Bywało też zdrowo i pracowicie. Szczególnie w chłodne dni dostarczaliśmy sobie  witamin jedząc zdrowe przekąski. Mieliśmy okazję wziąć udział w słuchowisku „Mądre bajki z całego świata”. Kulczyk Foundation – dziękujemy za bardzo ciekawą propozycję zajęć !

Co przyniesie nam Marzec? Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszych działań na

Facebook`u :

 

https://www.facebook.com/swietlica.podkasztanem/

 

-Kasztany-

Działalność placówki jest finansowana z Miasta Gdańska.