04.04 w ramach Klubu Aktywności byliśmy na kręglach w Gdyni : ) Był to fajny czas, poznaliśmy i zintegrowaliśmy się z nowymi uczestnikami projektu- pozdrawiamy edycję z Fundacji Gospodarczej !:) Wspólnie ustaliliśmy terminy i zdania na nadchodzący Klub Aktywności i razem wybraliśmy miejsce kolejnego spotkania.

Podzieliliśmy się na 2 drużyny:

T1- Zyta, Kusy, Tomek, Michał, Jakub, Krystian, Paweł

T2- Gosia, Iza, Radek, Mateusz, Patryk, Ania, Sebastian, Marta

W drużynie T1 wygrał:  Kusy (ale mocno po piętach deptał mu Kuba i Seba)

W drużynie T2 wygrała Gosia.  Po 3 godzinnych zmaganiach czekała nas jeszcze jedna niespodzianka : ) dziewczyny z projektu wzięły udział w konkursie kręgielni! I wygrały! 🙂 : ) : ) Panowie zaś oglądali mecz piłki nożnej: )

Nagroda główna- jako pierwszą wylosowano Ankę – wygrała voucher do Day Spa, kolejną osobą  była Zytka – i ona również wygrała voucher do Day Spa. Nagrody dodatkowe to 50% zniżka na przedłużenie rzęs i wygrały ją kolejno: Gosia : ) Iza : ) oraz Marta : )

Dziewczynom serdecznie gratulujemy!:) A wszystkim dziękujemy za miły wieczór : )