Wczoraj obyło się spotkanie kolędowe Parafialnych Zespołów Caritas. Tradycyjnie skorzystaliśmy z gościnności Centrum Pomocowego Caritas im. Jana Pawła II w Gdańsku, które nie tylko udostępniło nam miejsce, ale pracownicy przygotowali dla nas również pyszny poczęstunek. Do tego dołożyły się słodkości przyniesione przez członków PZC.

Po Mszy Św. w kaplicy rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie na jadalni. W tym roku dołączyło do nas nawet kilkoro mieszkańców domu. Łącznie zebrał nam się prawie 50-osobowy chór.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za ten piękny wieczór! Dyrekcji i Pracownikom CPC dziękujemy za gościnę, a członkom PZC za wspólne kolędowanie.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu „Sieci współpracy Caritas Archidiecezji Gdańskiej” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich.