KLUB RODZICE Z MOCĄ Nowy projekt Caritas dla rodziców i dzieci. Zapraszamy na spotkania klubu „Rodzice z mocą”.

Spotkania są skierowane do mam i tatusiów z dziećmi wieku 0-3 lata i oczekujących narodzin.

Spotkanie inauguracyjne:

DATA: poniedziałek 3.06, o godz.10. MIEJSCE: Centrum Pomocowe Caritas, ul. Fromborska 24, Gdańsk Przymorze, sala terapeutyczna, 3 piętro.

Podczas spotkań: -wspólnie z dziećmi twórczo spędzimy czas podczas animacji, zabaw muzycznych, sensorycznych, plastycznych – będzie czas na rodzicielską integrację i wymianę doświadczeń przy kawie, herbacie i przekąskach. -co drugi tydzień odwiedzi nas gość, który poprowadzi warsztat związany z wychowaniem, edukacją i opieką. W czerwcu mamy w planach spotkanie dot. Self-Reg i z doulą o nawiązywaniu relacji w duchu rodzicielstwa bliskości z noworodkiem.

ℹ️ Wszystkie spotkania są nieodpłatne.

ℹ️ Na każde spotkanie obowiązują zapisy na mail: rodzicezmoca@gmail.com.

Pomożesz nam jak roześlesz informację znajomym rodzinom.