14.09 grupa rodziców wyruszyła na przygodę z cyklem Szkoły dla rodziców. Będą przez kolejne poniedziałki zgłębiać tematy o wychowaniu, współpracy między rodzicami a dziećmi.
20.09 rozpoczęła zajęcia grupa empatyczna Rodzinny Dialog. 12 rodziców rozpoczęła pracę nad językiem jakiego używają w rodzinach by wyrazić swoje potrzeby, zadbać o każdego członka, będą uczyć się wspierającej komunikacji NVC – Porozumienia bez Przemocy.
Klub Rodzice z mocą, dla rodziców z dziećmi 0-3 lata. Wakacje w klubie dobiegły końca. Dziękujemy za gościnę Ks. Proboszczowi i siostrom z Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Przez ponad 3 miesiące korzystaliśmy z uroków Sanktuarium Matemblewskiego, gdzie na Polanie odbyło się 12 spotkań plenerowych Klubu. Wracamy, po krótkiej przerwie, z początkiem października. Zajęcia będą odbywały się w sali. Szczegóły już niebawem na stronie facebookowej Rodzice z mocą.
Projekt Rodzice z mocą jest dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.