W maj weszliśmy artystycznie, za pomocą pasteli i farb mieliśmy okazję spojrzeć na świat przez dziurkę od klucza. Wykonaliśmy wspólnie bardzo interesujące prace.

Wraz z Kulczyk Foundation realizujemy program Żółty Talerz, dzięki któremu zmieniamy na zdrowsze swoje codziennie nawyki.  Wzięliśmy udział w quizie o zdrowym odżywianiu i przygotowaliśmy przepyszną sałatkę owocową!  Graliśmy też w podchody, chowanego i berka – wiemy jak ważna jest aktywność fizyczna każdego dnia.

Obchodziliśmy Dzień Lemura, więc z tej okazji wybraliśmy się do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Czekała tam na nas spora dawka atrakcji i wiedzy na temat zwierząt – bawiliśmy się świetnie!  InvestGDA dziękujemy za zaproszenie i  umożliwienie nam tak dobrej zabawy!

Z Okazji Dnia Rodziny odbyły się u nas Rodzinne Warsztaty, podczas których każdy mógł wykonać koszulkę według własnego pomysłu. Dziękujemy wszystkim za obecność i tak miło spędzony czas!

Przez cały tydzień zbieraliśmy podwody naszej wdzięczności.  Wszystkie zostały umieszczone na specjalnej ścianie, która będzie przypominać nam o codziennym zażywaniu witaminy „W” jak wdzięczność.  A Wy za co jesteście wdzięczni ?

Miesiąc zakończyliśmy uczestnicząc w XXIV WIELKIM FESTYNIE RODZINNYM W PARKU ORUŃSKIM – czekało tam na nas wiele atrakcji!

 

Kto ma ochotę bliżej wnikliwiej się tematom przyjrzeć zapraszamy na  nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/swietlica.podkasztanem/

Działalność placówki jest finansowana z Miasta Gdańska.

-Kasztany-