Podobni wszystko co dobre szybko się kończy … i ferie też skończyły się zdecydowanie za szybko.

Te dwa tygodnie, wolne od szkoły, staraliśmy się wykorzystać w pełni. Był czas na zdrową, sportową aktywność gdyż byliśmy kilka razy na basenie oraz na lodowisku.  Dobra zabawa w nasze ulubione aktywności i planszówki towarzyszyły nam niemal codziennie. W pierwszym tygodniu były także zajęcia podczas których sprawdzaliśmy swoją wiedzę o sobie i naszych koleżanek i kolegów. By ucznić Dzień Babci i Dziadka zrobiliśmy dla Nich kartki okolicznościowe. Poszliśmy także do kina.

Drugi tydzień obfitował w niecodzienne wydarzenia. Odwiedziliśmy Centrum zabawy i edukacji wykrzyknik gdzie robiliśmy wyjątkowe czekolady.

W środę cały dzień spędziliśmy u Sióstr Pallotynek w Centrum Integracji Na Górce w Gdańsku .
Ponieważ było to Święto ich Założyciela – św. Wincentego Pallottiego był to idealny czas na wspólne świętowanie. Czas minął nam na kolędowaniu, opowieściach o życiu na misji i robieniu kolorowych latawców z życzeniami i pyszny posiłek.
Tego dnia również Wiktoria świętowała swoje urodziny. Wiktorio jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Najlepsze zostawiliśmy sobie na koniec. W czwartek pojechaliśmy do Gdyni do AirSpace- dmuchany park rozrywki. Na skakaniu spędziliśmy popołudnie, wieczorek pyszna pizza i … NOCOWANKA J. Jak kończyć ferie to w wielkim stylu.

-Kasztany-

Fot. M.P.; A.Sz-G; J.L.

Działalność placówki sfinansowano ze środków Miasta Gdańska.