Wszyscy z utęsknieniem czekamy już wiosnę. W ramach przygotowań do jej nadejścia – zakończyliśmy zimowy sezon łyżwiarski… i „przesiedliśmy się” na wrotki. W ostatnią środę przy okazji naszego poświątecznego spotkania kadry świetlicowej wybraliśmy się na wrotowisko. Było dużo śmiechu, trochę stresu i sporo satysfakcji na koniec.

Większość z nas założyła wrotki po raz pierwszy w życiu. Bardzo cenne okazały się nasze wcześniejsze doświadczenia z jazdy na rolkach i łyżwach. Pomógł nam też Waldek – instruktor z gdańskiego wrotowiska – który udzielił nam na początku kilka cennych porad, przekonując, że to naprawdę nic trudnego. Nie obyło się oczywiście bez kilku upadków, ale na szczęście nie były groźne.

 

Serdecznie dziękujemy właścicielom wrotowiska za zaproszenie i możliwość spróbowania swoich sił w jeździe na wrotkach – za miłe przyjęcie i troskliwą opiekę. Wszystkim chętnym polecamy! (www.wrotkowisko.com; adres: Gdańsk, ul. Dąbrowszczaków 20, II piętro – nad sklepem Netto).

 

Dziękujemy też Dyrekcji i Pracownikom Centrum Pomocowego Caritas na ul. Fromborskiej, gdzie wcześniej mogliśmy spotkać się w „Klubie pod Księżycem” na kawę, herbatę i ciasto, a przy okazji dowiedzieć się trochę na temat działania placówki i form udzielanej pomocy.