Ten miesiąc był dla Nas bardzo intensywny. W świetlicy odbyło się wiele ciekawych i aktywnych zajęć, mieliśmy okazję poznać nowe miejsca oraz spędzić czas rozwijając swoje zdolności plastyczne. Świetlice przystroiliśmy motylkami z klamerek, wykonaliśmy pudełka drewniane wykonane metodą decoupage. Odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Torba dla mamy” za którą wszyscy uczestnicy dostali słodkie nagrody.  

W tym miesiącu na naszych zajęciach pojawił się praktykant z AWFu, który przeprowadził nam pogadankę na temat zdrowego żywienia, słodkich i dobrych przekąsek oraz przygotował dla nas grilla. W tym miesiącu poznawaliśmy również nowe smaki. Robiliśmy zupę z batatów, tuńczyka w sosie pomidorowym, nowe koktajle owocowo-warzywne, sałatka z paluszków krabowych oraz tosty z bitą śmietaną i owocami.

W ramach naszego programu „W zdrowym ciele, zdrowy duch” wybraliśmy się do nowo otwartej siłowni Vital GYM, gdzie pracownicy pokazali nam na czym polega siłownia, jak można ćwiczyć, oraz jakie dodatkowe atrakcje skrywa takie miejsce (sauna, masaże).

Udało nam się również odwiedzić Muzeum VW w Pępowie, oczywiście tą wycieczkę odbyliśmy pieszo. Była to dosyć długa wyprawa. 

Z okazji Dnia Dziecka odbyła się wycieczka do Gdyni, gdzie przeszliśmy się do Kina, na bardzo mądrą bajkę „Sekrety Morza” opowiadającą o tym jak ważna jest rodzina. Na zakończenie dnia poszliśmy na shaki owocowe 🙂