Imieniny i urodziny to szczególny czas dla każdego z nas. W Naszej placówce możemy go spędzać wśród licznej grupy mieszkańców podczas pory obiadowej. Większość mieszkańców przychylnym okiem spojrzała na taką formę obchodzenia tej uroczystości. Do grona tych osób należała styczniowa solenizantka Pani Genowefa Zawadzka oraz lutowi: Pani Aleksandra Kawiak, Pan Maciej Popek oraz Pan Romuald Horaczy.

W jadalni terapeutki przygotowały odświętnie nakryty stół, który swym widokiem sprawił ogromną przyjemność solenizantom, którzy mogli poczuć się jak w ekskluzywnej restauracji. Podczas tego sympatycznego spotkania nie zabrakło życzeń składanych przez Panią dyrektor Katarzynę Jasińską wraz z pracownikami, wręczeniu słodkiego upominku oraz części artystycznej, której oprawą zajął się Pan Tadeusz Zydel.

Nie tylko solenizanci, ale również wszyscy mieszkańcy próbowali imieninowego ciasta przyrządzonego przez personel kuchni. Mamy nadzieję, że taka forma spędzania urodzinowo- imieninowego czasu, poszerzy swój krąg zainteresowanych i na stałe wpisze się w przebieg bogatej oferty artystycznej.