Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, dlatego też chcieliśmy wykorzystać towarzyszącą przygotowaniom do nich świąteczną atmosferę i zorganizowaliśmy w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym dwa spotkania opłatkowe.

15 grudnia takie spotkanie odbyło się w Giemlicach. Uczestniczyli w nim podopieczni ośrodka z rodzicami, sekretarz CAG Pani Małgorzata Niemkiewicz i nauczyciele. Zaczęło się od występów dzieci. Aniołki deklamowały wierszyki, śpiewały kolędy i pastorałki przy akompaniamencie instrumentów. Następnie przyszedł czas na podzielenie się opłatkiem i rozmowy przy stole zastawionym wigilijnymi potrawami.

Podobne spotkanie odbyło się 16 grudnia w Trąbkach Wielkich, na którym gościli dyrektor CAG ks. Janusz Steć, Ks. Prałat Edward Szymański oraz podopieczni placówki z rodzicami. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły zgromadzonych Jasełka przygotowane przez dzieci z ośrodka. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem. Przy wigilijnym stole mieliśmy okazję podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM RADOSNYCH ŚWIĄT!