Stało się !!! Oto w środę w godzinach popołudniowych przeżyliśmy  SZTURM SKAUTÓW ze Szkoły Podstawowej Lokomotywa w Sopocie. Taki atak nie warto odpierać: kolorowe bratki w doniczkach, ziemia ogrodowa, uśmiech, entuzjazm, zapał, grabie, łopatki rękawiczki – to wszystko przynieśli ze sobą by upiększyć wiosennie przestrzeń naszego Hospicjum.

Już po raz trzeci z taka ofensywą uczniowie Lokomotywy wybrali się do nas aby być powodem radości i uśmiechu dla naszych podopiecznych,  ich najbliższych oraz  personelu Domu Hospicyjnego. Za zebrane przez siebie pieniądze kupili kwiaty oraz ziemię i samodzielnie zasadzili je na rabacie przed głównym wejściem do hospicjum jak  oraz w korytkach,  które upiększyły taras wypoczynkowy na wewnętrznym  patio.

Dziękujemy za tak radosny dar i piękno które wprowadzili w nasz dom. Wdzięczni jesteśmy nauczycielom i opiekunom za tak umiejętne kształtowanie wrażliwości dorastających dzieci.

Prosimy o więcej takich „SKAUTOWSKICH SZTURMÓW” – zawsze będzie nam mile Was gościć.